Aletli Pilates Salonu Bayrampaşa

Aletli pilates salonu bayrampaşa şubemizde verdiğimiz hizmetlerden biridir. Hitap ettiğimiz kitle genelde sıkılaşma hedefi olan, bel ağrıları çeken, postür bozukluluğu olan, hamileler, masa başı çalışanlar, sedanter yaşama sahip bireyler ve sporu bir hayat felsefisi haline getirmiş olan bireylerdir. Aletli pilates egzersizleri, özel reformer pilates eğitmenleri eşliğinde reformer aletleri ile yapılan egzersizlerdir. Eğitmen aldığı eğitimler ve tecrübeleri ile yapılan hareketleri modifiye eder temel eğitim hareketlerini çeşitlendirebilir.

Aletli Pilates bilindiği gibi mat pilatese göre daha zor bir spor türü değildir. Aksine mat pilateste sadece kendi ağılığınız ile yaptığınız egzersizlerde zorluk dereceside aynı şekilde artmaktadır. Aletli pilates size kayan kızak yardımı ile veya mekanizmasındaki özel fonksiyonları ile daha verimli ve daha kolay bir egzersizle mükemmel sonuçlar verecektir. En çok sorulan sorulardan bir diğeri ise aletli pilates sıkılaştırırmı ? Bu konuyu başka bir blokta detaylıca ele alacağım lakin burda da bu merakınızı gidermek için kısca açıklayacağım. Aletli pilates veya başka bir egzersiz türü tek başına zayıflama veya sıkılaşmaya yeterli değildir. Düzenli ve sağlıklı bir beslenme şekliniz varsa sadece sonuç alabilirsiniz. Ama istisnalar hariç bu istisna bireyleri şöyle açıklayabiliririz. Zaten birey sağlıklı, yeterli ve dengeli bir şekilde besleniyor ise gayet mükemmel sonuçlarla karşı karşıya kalıyoruz.

#aletlipilates #reformerpilates #aletlipilateszayıflatırmı #aletlipilatesnedir #istanbulpilates #avrupayakasıpilates #pilatesücretleri #pilatessalonu #aletlipilatesfiyatları #bayrampaşapilates #gaziosmapaşapilates

Featured Posts
Yazılar Çok Yakında Burada
Birazcık daha sabır.
Recent Posts